Nokian Tyres Hakkapeliitta C3 piggdekk varebil

Dekkegenskaper

Siste sjanse!
Aramid Sidewall Technology
Nordisk vinterdekk

Nokian Tyres Hakkapeliitta C3

Piggdekk

Gjennomsnittskarakter 4.5
(24 kundeomtaler)
Nokian Tyres Hakkapeliitta C3 piggdekk varebil
Tämä rengas ei ole enää saatavilla Vianorilla. Mutta katso muut tuotteet ja löydä sopiva juuri sinun autoosi.
Søk etter andre dekk

Dekkegenskaper

Siste sjanse!
Aramid Sidewall Technology
Nordisk vinterdekk

OBS: Nokian Tyres Hakkapeliitta C3 har blitt erstattet med Nokian Tyres Hakkapeliitta C4. Vi gjør derfor oppmerksom på at dekkenes produksjonsdato kan ligge noe tilbake i tid. Les mer om dekk og holdbarhet her >.

Nokian Tyres Hakkapeliitta C3 tilbyr yrkessjåfører meget godt vintergrep og stabile kjøreegenskaper. En ny type firkantet stålpigg sikrer vintergrepet, både på glatte gater i bytrafikk og på større asfaltveier. Dekkets stålbeltepakke og gummiblanding er optimerte for tung bruk, og forsterker dekkets konstruksjon i tillegg til å gi dekket topp egenskaper på krevende nordiske veier – også når dekket begynner å bli slitt.

Nokian Tyres - premium dekk for trygge reiser

Nokian Tyres utvikler og produserer førsteklasses dekk for personer som verdsetter sikkerhet, bærekraft og forutsigbarhet. Nokian Tyres har forpliktet seg til å fremme en trygg og ansvarlig kjørekultur. Målet er å fremstille de beste dekkene for menneskeheten og planeten vår.

Nokian Tyres Hakka Garanti® hjelper deg ved punktering

Skulle du være uheldig og punktere på reisen, hjelper Nokian Tyres Hakka Garanti® deg tilbake på veien. Dersom det nye dekket ditt ikke kan repareres, vil du motta et nytt dekk helt uten kostnad. Les mer om Hakka Garanti >>

 


Kjøp nå - 10 måneders kostnadsfri kreditt

I samarbeid med Resurs Bank tilbyr vi Vianor-konto med 10 måneders kostnadsfri kreditt. Betaler du hele beløpet på første faktura, betaler du kun det du ellers ville ha betalt i kassen, altså ingen renter eller gebyrer. Du kan også velge en av Resurs Banks fordelaktige delbetalingsalternativer.

Dersom du ikke allerede har Vianor-konto, kan du raskt og enkelt søke her eller sende SMS med "Vianor" til nummer 27700. Les mer om Vianor-konto >>

Meget bra dekk
Johroar - 26.1.2022
Veldig gode kjøreegenskaper. Gode egenskaper på glatt føre.anbefaler
Divergerende opplysninger fra fagfolk
boste 21 - 23.12.2021
Uenighet mellom dekkleverandør og bil leverandør (bobil) om dekkene er riktig produsert eller om de har en defekt - bulk/søkk i alle fire dekk som er ved dimensjonstallene kun kjørt 8 mil. Mye lodd på felgene (nye dekk/felger kjøpt samtidig hos Nokian leverandør.
Nokian C3
Morten - 21.12.2021
Gode dekk med godt grep, noe av det bedre jeg har kjørt med. Noe dekk støy.
Beste dekkene jeg har hatt
Fjalla - 2.12.2021
Prøvd på is og snøføre. Enda ikke opplevd glepptak
Bra vinterdekk som er tilpasset min bil.
Farstad 989 - 15.4.2021
Kjøpte 2. dekk høsten 2020 og er fornøyd med dekkene blir å kjøpe samme type på nytt igjen.
Veldig bra dekk.
Lukason - 14.12.2019
Er veldig fornøyd. Selom pris er litt dyrt. De er lønnsomt å invitere for den typpen. Aldri problem med glatte veien.
Slår alt annet under alle forhold.
WolfView360 - 30.11.2019
Etter 2 vintre med C3 piggdekk på bobilen, hvorav ca.5 måneder i Finnmark, Troms, Nord-Sverige & Finland, ca. 6 måneder i Sør-Norge vil jeg anbefale dekket til alle som setter sikkerheten først.
Er de beste dekkene eg har hatt noensinne
pg53 - 2.11.2019
Jeg har prøvd dekkene på skikkelig vinterføre, og de kan anbefales på det sterkeste.
Meget bra dekk
Rivinje - 4.12.2018
Jeg har hatt dekket på bilen i over 1 mnd. Dekket virker støysvakt og behagelig og kjøre med. Det er retningsstabilt. Er veldig fornøyd.
Meget bra på Bobil
Elaats - 27.11.2018
Dette anbefales til bobil støysvakt og behagelig kjørekomfort

Min omtale av Nokian Tyres Hakkapeliitta C3

Samlet vurdering*